güvenli alışveriş
e-otoaksesuar.com
0216 471 80 36 / 0533 304 72 78
Hakkımızda

On Auto Accessories Otomotiv Sektörüne araç iç dizayn tasarım uygulamaları ile başlamış araç dış aksesuar satış  ve montaj uygulamaları ile

hızla değişen,büyüyen,yenilikçi  ve “ çok memnun müşteri” J odaklı anlayışı ilke edinmiştir.

 

 4x4 Suv,Pick-up ve Hafif Ticari grubunda her marka aracı içinde barındıran bunların aksesuar gereksinimlerini araca özel tasarımlar ve orjinal

aksesuar satış ve uygulamaları ile hizmet vermektedir.Bilgi birikimimizi sizlerle paylaşıyor taleplerinize birlikte karar veriyoruz.Çünkü sizinle aynı dili konuşuyoruz.Aracınızla ilgili titiz ve kaygılarınızı anlayacak kadar yerli bunlara dünyada var olan kesin çözümleri üretecek disipline sahibiz.

 

Aksesuar Dizaynı,mümkün olduğunca az ve alabildiğince sade olmalıdır.Çünkü az çoktur ve sadelik karmaşıklığın ulaştığı en son noktadır.

Aksesuar Dizayn fonksiyonu ( aksesuarda yeniliği ) vurgulamalı,yaratıcı olmalı,sınırları zorlamalı bakış açısı farklı ve olağanın dışında olmalıdır.

Dürüst,zamana dayanıklı,uyumlu,estetik,kullanışlı,farklı bir formda,yenilikçi ve gelecekçi olmalıdır..

 

Türkiye genelinde yetkili otomobil bayi ve siz değerli müşterilerimize aynı zamanda adrese teslim kargo hizmeti de vermekteyiz.

Sektördeki farkımız üniversal ürünlerin dışında yer almamızdır.Orjinal ürün tercihi  ve araca özel uygunluğu ilk sıradadır.

Satış sonrası yedek parça desteği Türkiye’nin her noktasında sağlanmaktadır.

 

On Auto Accessories olarak tüm dünyada var olan yeni ürünlerin takipçisi olup bunları sizlerle buluşturuyoruz.

Oto aksesuar kalitesi ile güvenilir adres“ çok memnun müşteri”J odaklı hizmet anlayışı taşıyan markadır.